Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola

Mágia, misztikum, kalandok és rejtély... Lépj be a világunkba, csatlakozz a jó vagy a rossz félhez. Tanulj Wilianbe vagy Azgardba...
 
KezdőlapSebastian Gregory Blaze EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Napi Katt

FRPG Top Sites - Magyarország
Staff Team

Alex Wilfred

Anthonyn Dolohov

Seamus Finnigan

Draco Malfoy
Wilian Chat

Legutóbbi témák
» Midnight Tales
Sebastian Gregory Blaze EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:00 am by Vendég

» Szörnyek Világa
Sebastian Gregory Blaze EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:30 pm by Vendég

» Nightshade-Bane szerepjáték
Sebastian Gregory Blaze EmptyKedd Júl. 09, 2013 7:12 pm by Vendég

» Amelia Renaldo
Sebastian Gregory Blaze EmptyVas. Jún. 30, 2013 10:45 am by Amelia Renaldo

» Erisbourne
Sebastian Gregory Blaze EmptyHétf. Jún. 24, 2013 10:30 pm by Vendég

» A 4 elem harca
Sebastian Gregory Blaze EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:27 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Sebastian Gregory Blaze EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:21 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Sebastian Gregory Blaze EmptyPént. Márc. 29, 2013 2:07 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Sebastian Gregory Blaze EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:15 pm by Vendég

Top posters
Seamus Finnigan
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 
Anthonyn Dolohov
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 
Főmesélő
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 
Alex Wilfred
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 
Alex Russo
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 
Rex Hunter
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 
Luthia Solaria
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 
Draco Malfoy
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 
Heaven Bells
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 
Anor Azgard
Sebastian Gregory Blaze Vote_lcapSebastian Gregory Blaze Voting_barSebastian Gregory Blaze Vote_rcap 

 

 Sebastian Gregory Blaze

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sebastian Gregory Blaze
Őrző
Őrző
Sebastian Gregory Blaze


Hozzászólások száma : 3

Sebastian Gregory Blaze Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian Gregory Blaze   Sebastian Gregory Blaze EmptyHétf. Júl. 09, 2012 2:02 pm

Jelszó: eaiaeoae

Sebastian Gregory Blaze Tumblr_lvj70d5MrR1qbvbl6o1_500
SEBASTIAN GREGORY BLAZE

Név: Sebastian Gregory Blaze
Születési hely, év: 1992. július 1. USA, Michigan állam, Detroit
Kor: 20
Titulus: Őrző
Származás: félvér
Álláspont:
Elemi mágia: Rendmágia
Pálca: 11,5 hüvelyk, égerfa, oroszlánszőr maggal, hófehér pálca, fekete markolattal
Play By: Cam Gigandet

Sebastian Gregory Blaze Elotorikoz

Jellem:
Seb… Igen, én vagyok. Ha pár évvel ez előtt megkérdezel, inkább úgy írnám le magam, hogy haver, egyszer élünk ember vagyok, nagyon forrófejű, meggondolatlan, túlteng bennem a bizonyítási vágy… Mára azonban teljesen más ember lettem, egy magabiztos (nem, nem egoista) megkomolyodott ember vagyok… Igen felnőttem. A természetem alapjában véve békés, nagyon kevesen tudnak engem felhúzni, és nem sok olyan dolog van, amin fel tudom idegesíteni magam. Tetteimet mindig átgondolom, mérlegelem, és következtetek, hogy mi miért lenne jó… Keveset lehet már látni nevetni, viccelődni. Egyszerűen megkomolyodtam, bár nagyon jó lelkem van, segítek bárkinek bármiben, ha megtalál, és bizalommal fordulhat hozzám… Úgy gondolom, jobb ember lettem, mint voltam, és arra jutottam, hogy így teljesen elfogadtam magam, olyannak, amilyennek vagyok, egy egyszerű varázslónak, aki már kilépett a kamaszkorból, és elindult a felnőttkor sejtelmes kapui felé, ami megannyi csodát rejt.

Kinézet:
Az utóbbi évek során férfiasabb lettem, és talán még nőttem is egy kicsit. 187 cm lehetek, 75 kg, tiszta izom… Rövid barna, vagy ha úgy tűnhet, akkor szőkésbarna hajam van, ami nem sűrűn lát fésűt, rakoncátlan, néha zselézett, néha nem, kedvemtől, és persze időmtől is függ ez. Mint említettem kigyúrt vagyok, eléggé, testemet több helyen is tetoválások díszítik, amikre büszke vagyok… Kék szemeimből az érzelmeket nem sűrűn lehet kiolvasni, hiszen jól tudom kontrollálni a lelkem tükreit, így könnyen össze tudom zavarni a beszélgetőpartnerem ezekkel… Öltözködés terén… Könnyed vagyok, hiszen fiús cuccokat rángatok magamra… Néha amikor úgy tartja kedvem kiöltözök, de van amikor farmer-póló-tornacsuka van rajtam, de ez is a kedvemtől és az időmtől, meg persze az energiámtól is függ, mennyire csípem ki magam…

Sebastian Gregory Blaze Elotorikoz

Történet:

Tudjátok… Már azt sem tudom, hogy hol kezdjem… Annyi minden történt velem az iskolás éveim alatt, hogy az szinte megszámlálhatatlan… Annyira nincsen kedvem elfogadni, hogy elmentem az iskolából, annyira nincsen kedvem elfogadni, hogy otthagytam Cintót… De ezeken sajnos már változtatni nem lehet. Mint azon sem, hogy megszülettem 1992-ben, július hónapjának az első napján, egy villanyfényes éjszakában, az Egyesült Államok-béli Detroit-ban. A családom egyszerű család, félvér vagyok, ugyanis apa mugli, anya pedig boszorkány. Apa persze nem hagyta el anyát, amikor megtudta, így mondhatni, hogy egy igen erős család kötelékében éltem le a gyerekkoromat, és a kora kamaszkori éveimet is. Amikor anyuék hazavitték, ugyan nem sejtették, de remélték, hogy én sem leszek hétköznapi gyerek, szóval azt remélték, hogy varázsló leszek. Őszintén szólva, én örülök hogy az lettem, mert a mágia nélkül lemaradtam volna sok szép olyan dologról, mint ami eddig történt velem, és őszintén, ha most hétköznapi ember lennék, tényleg azt kívánnám, hogy legyek varázsló, de mivel nem vagyok hétköznapi, nem kívánom azt, hogy mugli legyek. A gyerekkoromra visszatérve, mindig is duci kisgyerek voltam, vagyis a mindig is-t azt úgy kb. 7 éves koromig értettem, hiszen addigra lefogytam, nem tudom minek köszönhetően, de aztán végül megtörtént, szóval én ennek csak örülni tudok. Amikor hat éves voltam, akkor megszületett a kishúgom… Vagyis a kishúgaim, mivel ők ikrek, de sajnos nem rendelkeznek varázserővel, így a családban csak anyu, és én vagyunk azok, akiknek megadatott, hogy mágiát használjanak… Hat éves koromtól általános iskolába jártam, ahol rengeteg csínytettet hajtottam végre, anyámék nem voltak rám túlzottan büszkék, hiszne állandóan azzal fogadták őket, hogy a kis Sebastian megint rossz fát tett a tűzre. Én mindig élveztem ezeke a gyerekes poénokat, de nem hinném, hogy más annyira élvezte volna. Anyu elmondta nekem, hogy mi vagyok, amikor megbizonyosodott róla egy véletlen folytán, így azt is elmondta, hogy egy varázslóiskolába fogok kerülni… Ez a Roxfort lett, ahol a Griffendél házba kerültem… Itt jól meg is voltam egy darabig, azonban mielőtt kezdhettem volna a hatodikat, átmentem a Wilianbe… Itt sokkal lazábban foghattam magam, és ugyanakkor foglalkozhattam azzal, ami akkoriban akartam lenni: auror… De aztán az évek, és a kibékülés köztem, és James Miller közt (akkor kezdődött köztünk a rivalizálás, majd ellenségeskedés, mikor a Wilianbe kerültem) más irányok felé sodort… Érdeklődni kezdtem az Őrzők Testvérisége iránt, és sokat kutattam a történetüket, azt, hogy hogyan tudok bekerülni oda, és végül sikerült is, így már egy éve a Testvériség tagja vagyok, és eltökélt célom, hogy szolgáljam azt, akár az életem végéig, vagy egy nemes cél közben a Testvériségért veszítsem el azt… Az életem lett, és nagyon keményen küzdök, hogy erősebb, jobb varázsló lehessen belőlem.


Sebastian Gregory Blaze Elotorikoz

Egyéb: Valamilyen különös véletlen folytán érzékenyebben reagál a tűzvarázslatokra
Állat: Egy öreg macskabaglyom van, aki a Röppencs névre hallgat.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Hozzászólások száma : 24

Sebastian Gregory Blaze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian Gregory Blaze   Sebastian Gregory Blaze EmptyHétf. Júl. 09, 2012 7:11 pm

Elfogadva!
-irány a játéktér Mr. Blaze -
Vissza az elejére Go down
 
Sebastian Gregory Blaze
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: