Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola

Mágia, misztikum, kalandok és rejtély... Lépj be a világunkba, csatlakozz a jó vagy a rossz félhez. Tanulj Wilianbe vagy Azgardba...
 
KezdőlapSteven Hale EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Napi Katt

FRPG Top Sites - Magyarország
Staff Team

Alex Wilfred

Anthonyn Dolohov

Seamus Finnigan

Draco Malfoy
Wilian Chat

Legutóbbi témák
» Midnight Tales
Steven Hale EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:00 am by Vendég

» Szörnyek Világa
Steven Hale EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:30 pm by Vendég

» Nightshade-Bane szerepjáték
Steven Hale EmptyKedd Júl. 09, 2013 7:12 pm by Vendég

» Amelia Renaldo
Steven Hale EmptyVas. Jún. 30, 2013 10:45 am by Amelia Renaldo

» Erisbourne
Steven Hale EmptyHétf. Jún. 24, 2013 10:30 pm by Vendég

» A 4 elem harca
Steven Hale EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:27 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Steven Hale EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:21 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Steven Hale EmptyPént. Márc. 29, 2013 2:07 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Steven Hale EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:15 pm by Vendég

Top posters
Seamus Finnigan
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 
Anthonyn Dolohov
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 
Főmesélő
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 
Alex Wilfred
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 
Alex Russo
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 
Rex Hunter
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 
Luthia Solaria
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 
Draco Malfoy
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 
Heaven Bells
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 
Anor Azgard
Steven Hale Vote_lcapSteven Hale Voting_barSteven Hale Vote_rcap 

 

 Steven Hale

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Steven Hale

Steven Hale


Age : 28
Hozzászólások száma : 3

Steven Hale Empty
TémanyitásTárgy: Steven Hale   Steven Hale EmptyVas. Júl. 08, 2012 11:26 pm

Jelszó: Eeae

Steven Hale Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhr

STEVEN RAYMOND HALE[/center]

Név: Steven Hale
Születési hely, év: Los Angeles, 1996. január 8.
Kor: 16
Iskola: Wilian
Ház: Plama
Évfolyam: 1. éves
Származás: Félvér
Álláspont: Jó
Elemi mágia: Tűz Irányítása mágiaforma (Tűzmágia)
A karakter képes lángokat idézni, azokat támadásra használni, megszínezni, vagy akár manipulálni a hőt.

Pálca: 12 hüvelyk, bükk, főnixtoll
Play By: Pierre Bouvier

Steven Hale Elotorikoz

Jellem: Kedves, víg kedélyű srác vagyok, aki nagyon szereti elviccelni a dolgokat. Nem vagyok konzervatív, vagy besavanyodott, úgy élem az életet, mintha egy hatalmas habos torta lenne. Ezek mellett kötelességtudó és szorgalmas vagyok. Ennek köszönhetően kiemelkedő tanulmányi eredményeket tudhatok a magaménak. Nem vagyok zárkózott, bátran nyitok, szerzek új barátokat. Önbizalom hiányban szenvedek, nem látom magam valami vonzónak külsőre. Ezek mellett nagyon türelmetlen és flegma tudok lenni. Hamar megsértődöm, ha valami nem úgy alakul, ahogy akarom

Kinézet: Nem valami biztató az égimeszelő magasságom és a széles alkatom az emberek számára. A szemem sötétbarna, a hajam is hasonló árnyalatú. Általában kényelmes holmikat viselek, sötét színekben. de ha olyanom van, nem vetem meg az élénkebbeket sem. Gyakran viselem az acélbetétes bakancsomat, mert szeretem. A hajamat vasalom, hogy megálljon valahogyan, ha nem tenném, úgy néznék ki, mint egy árvízkárosult. A karomat egy hatalmas tetoválás borítja, a vállamtól a csuklómig.

Steven Hale Elotorikoz

Történet:1996. január 8-án születtem, Londonban. A szüleim mind ketten félvér varázslók voltak.Világ életemben lazán fogtak, de nem kényeztettek el. Erre mindig odafigyeltek, hogy ne legyek valami bunkó hülye gyerek. Általában megkaptam amit akartam, cserébe viszont jól kellett tanulnom és viselkednem. Illedelmes gyerek vagyok, erre is különösen odafigyelt a családom. Egy szóval, nem akarták, hogy szar alak legyen belőlem, céltudatos felnőttet akartam faragni jómagamból. Apám tanított már nagyon kicsi koromtól fogva, jó néhány fortélyt tanultam el tőle. Jól megértettük egymást mindig. Nagyon szeretem őket, a kapcsolatunk remek volt. A gyerekkorom maga volt az álom, egy kis tanulásért cserébe a világ különböző pontjaira elvittek, beírattak mindenféle klubba. A tizenötödik születésnapomon, előálltam azzal az ötlettel, hogy tetkót akarok. Magam terveztem meg, többféle virág, szobor és hasonló motívumokat akartam. Olyan dolgokat, amiket menőnek találtam. Ebbe persze nem mentek bele. Én viszont rendíthetetlen voltam. Megmondtam nekik, ha engedik, ha nem, márpedig akkor is megcsináltatom. Nem tulajdonítottak neki nagy jelentőséget, mondván, hogy csak egy gyerek vagyok. Hetekig dolgoztam az ügyön, majd sikerült egy tökéletes szülői aláírást hamisítanom. Zsebpénzem volt bőven, hiszen már évek óta csak gyűjtögettem. Felkaptam a szörf-felszerelésemet, mondván, hogy milyen ritka a szép idő, had élvezzen. Anyám mosolyogva engedett el, hogy érezzem jól magam. Az első sarok után futni kezdtem, a haverom apjához.
- Helló.- köszöntem.
- Nahát, szia Steve! Mi járatban vagy errefelé? Jamest keresed? Már a parton van.
- Nem Jamest keresem. Hozzád jöttem, a szüleim belementek egy tetkóba.-hazudtam szemrebbenés nélkül.
- Akkor lássunk neki. Választottál már mintát?
- Igen.
Amikor elmondtam. hogy mekkorára tervezem, láttam rajta, hogy nem hiszi, hogy ezt meg engedték, de amikor meglátta a jóváhagyást, már nem maradtak kétségei. Körül-belül hat óra alatt végzett, csodálatos munka lett. A szüleim nagyon megharagudtak, amiért átvertem őket, de én nem bántam meg. Pár hétig haragudtak, majd a faterom oda jött és meg dicsérte, hogy milyen szép. Reméltem, hogy azét jól fog elsülni egy dolog és nem fognak kitagadni. Amikor betöltöttem a tizenhatot, apám közölte velem, hogy Wilianbe kéne mennem, mert ott több mindent tudok tanulni, mint amit ő maga tudna megtanítani. Nem ellenkeztem. Ha ők így látják, akkor biztosan jól döntöttek. Önszántamból utaztam Londonba, pedig tudtam, hogy le kell mondanom a szörfözésről, a tengerpartról, a bikinis csajokról. Majd talán egyszer visszamegyek.



Steven Hale Elotorikoz

Egyéb: Hobbim a szörfözés, király egy sport és jól lehet vele csajozni is.
Állat: Van egy hullámos papagájom, akinek a neve Sunny.


A hozzászólást Steven Hale összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 10, 2012 3:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Mesélő
Mesélő
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 4

Steven Hale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Hale   Steven Hale EmptyHétf. Júl. 09, 2012 8:39 am

Szia!

Az előtörténettel alapjáraton nincsen baj, de ez csak egy picike részlet. (Mellesleg Londonban érdekesen szörfözik valaki a tengerben.) Hol van a leírás a családjáról, arról milyen velük a viszonya, róla, valami, amiből kicsit jobban megismerjük? Meg ha már ennyire fontosnak tartod a tetoválást, legalább leírhattad volna, hogy hogy néz ki Smile Hadd tudjuk meg mi is.
Szóval bővítsd ki kérlek.

Néhány dolog ami szembetűnt:
égig meszelő - égimeszelő
Aranyvérű acélbetétes bakancsot hord, hogy azzal rúgjon fejbe valakit? Simán elátkozza azt kész Very Happy Hordjon persze, de az indoklás kicsit érdekes. Hordja mert szereti azt szép napot Very Happy


Vissza az elejére Go down
Steven Hale

Steven Hale


Age : 28
Hozzászólások száma : 3

Steven Hale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Hale   Steven Hale EmptyKedd Júl. 10, 2012 3:53 am

Kijavítottam, amit tudtam.Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Steven Hale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Hale   Steven Hale Empty

Vissza az elejére Go down
 
Steven Hale
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: