Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola

Mágia, misztikum, kalandok és rejtély... Lépj be a világunkba, csatlakozz a jó vagy a rossz félhez. Tanulj Wilianbe vagy Azgardba...
 
KezdőlapRaymond Freegard EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Napi Katt

FRPG Top Sites - Magyarország
Staff Team

Alex Wilfred

Anthonyn Dolohov

Seamus Finnigan

Draco Malfoy
Wilian Chat

Legutóbbi témák
» Midnight Tales
Raymond Freegard EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:00 am by Vendég

» Szörnyek Világa
Raymond Freegard EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:30 pm by Vendég

» Nightshade-Bane szerepjáték
Raymond Freegard EmptyKedd Júl. 09, 2013 7:12 pm by Vendég

» Amelia Renaldo
Raymond Freegard EmptyVas. Jún. 30, 2013 10:45 am by Amelia Renaldo

» Erisbourne
Raymond Freegard EmptyHétf. Jún. 24, 2013 10:30 pm by Vendég

» A 4 elem harca
Raymond Freegard EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:27 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Raymond Freegard EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:21 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Raymond Freegard EmptyPént. Márc. 29, 2013 2:07 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Raymond Freegard EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:15 pm by Vendég

Top posters
Seamus Finnigan
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Anthonyn Dolohov
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Főmesélő
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Alex Wilfred
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Alex Russo
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Rex Hunter
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Luthia Solaria
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Draco Malfoy
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Heaven Bells
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Anor Azgard
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 

 

 Raymond Freegard

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Raymond Freegard
Plama
Plama
Raymond Freegard


Hozzászólások száma : 2

Raymond Freegard Empty
TémanyitásTárgy: Raymond Freegard   Raymond Freegard EmptyPént. Jún. 29, 2012 12:52 am

Jelszó: aoeea

Raymond Freegard Rasmus_ledin_by_goodbye_halcyon_days
RAYMOND FREEGARD

Név: Raymond Freegard
Születési hely, év: London, 1995. 12. 20.
Kor: 16
Iskola: Wilian
Ház: Plama
Évfolyam: 1.
Származás: Sárvér
Álláspont:
Elemi mágia: Tűz Irányítása mágiaforma (Tűzmágia)
A karakter képes lángokat idézni, azokat támadásra használni, megszínezni, vagy akár manipulálni a hőt.
Pálca: 11,5 hüvelyk, tölgyfa, turultoll
Play By: Rasmus Ledin

Raymond Freegard Elotorikoz

Jellem:
Félénk. Elvont. Kedves. Jófej. Érdekes személyiség. Talán ezekkel a szavakkal illettek mindig is az életben. Félénk vagyok, és a lányokat sem túlzottan értem meg. Még sosem volt barátnőm, de mivel már 16. életévemet töltöttem be, kezdenek érdekleni.
Elvont vagyok, hiszen sokszor ülök egymagamban, és nézek ki a fejemből vagy éppen a naplómba írok. Ezt egyáltalán nem tartom olyan dolgoknak, ami szégyellnem kéne, de a naplót senkinek sem mutatom meg, soha.
Kedves. Ha sikerül kihoznod belőlem pár szót, akkor aztán már megy magától és tényleg észreveheted, hogy azért igen csak kedves vagyok és hozzá még jó fej is. El lehet velem is játszadozni, hülyülgetni, csak meg kell hogy bízzak ahhoz valakiben. Ami nekem mondjuk rá, eddig elég sok időt vett igénybe, hiszen sokan átvertek már az életben.

Kinézet:
Páran azt mondják rám, hogy emo vagyok. Pedig ez nem igaz. A hajam körülbelül a fülem alá ér, és barna színű. Szemem tengerkék, ami általában mindig csillog. Elég vékonyka vagyok, nem sokat eszem. Szégyenlősnek nem mondanám magamat, viszont erősnek sem. Van egy kis izom, de nem túl sok. Oldalamon egy csillag alakú tetoválás, amit kevesen tudnak. Nem sokat járok napra, szeretem, de inkább bent ülök a hűvös szobában amikor meleg van, ezért fehér a bőröm. Általában a saját stílusom szerint öltözködöm, de mikor milyen kedvem van. Egyszer punk, egyszer rock, egyszer meg rapper vagy valami más. Szóval így. Imádok zenét hallgatni, avval mindig el tudom vonni a figyelmemet az olyan dolgok alól, amik felbosszantanak. Tudok gitározni, de nem szoktam senki előtt sem játszani.

Raymond Freegard Elotorikoz

Történet:
A szüleim mindig azt mesélték, hogy mennyire szakadt a hó aznap, amikor születtem…
Igen, 1995. decemberében láttam meg a napvilágot vagy inkább fogalmazhatnék úgy, hogy a ’hó’ világot valamikor a délután folyamán. A családunk nem volt sosem valami túl gazdag, de nem is voltuk szegények, úgyhogy egészen jól meg tudunk éldegélni.
Azt mondták, már akkor is ilyen voltam, mint amilyen most vagyok… Hát igen, lehet hogy van benne valami. Egészen soká kezdtem el beszélni, de járni már elég hamar tudtam. Nem vagyok valami túl beszédes. Testvérem is született nem sokkal később, Alec, aki csak két évvel fiatalabb tőlem.
A gyerekkorom olyan volt, mint minden átlagos gyereké. Anyámék is ugye varázslók voltak, csak éppen hogy nem azok a tiszta, aranyvérűek, úgyhogy nem is járattak sem magán iskolába se semmi ilyesmibe. Viszont én ennek örültem. Aleccel együtt jártunk az óvodába is, mindig együtt játszottunk és ugyan azok voltak a barátaink. Ám amikor én elkezdtem az általános iskolát, ő kicsit elkeseredett. Nekem többet kellett tanulnom, de mások voltak a feltételek is. Már ekkor jelentkeztek a tulajdonságaim, amely szerint igen, mégis csak varázsló vagyok. Ezért a többiek sokszor megbámultak meg nem értették, hogy mit csinálok. Próbáltam titkolni a dolgot, de nem mindig ment.
Eljött a következő év, a következő és így tovább. Egyre több barátom lett, egyre érdekesebb dolgokat kezdtünk el csinálni. Persze nem bírtak sok dologba belevinni, mert én mindig is a saját gondolataim után megyek. Néhányan furcsának tartottak, hiszen naplót írok. Igen, még mindig. Sokan mondták rám azt hogy : ’nagyon visszamaradott vagy’ meg ilyesmi de nem vettem sosem fel. Egyik fülemen be a másikon ki.
16 éves lettem amikor megkaptam a levelet a varázslóiskolából. Testvérem nagyon irigy lett rám, hiszen ő még csak 14 és nem indulhat velem együtt a Wilianbe. Megnyugtatta, hogy én még ott leszek, amikor ő indul.
A Teszlek süveg a Plama házba osztott be, amit teljesen jó dolognak találtam. Egyáltalán nem lepődtem meg ezen a dolgon. Azóta próbálok beilleszkedni, ott élni az életemet kisebb nagyobb sikerekkel.


Raymond Freegard Elotorikoz

Egyéb: -
Állat:-
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mesélő
Mesélő
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 121

Raymond Freegard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raymond Freegard   Raymond Freegard EmptyPént. Jún. 29, 2012 8:43 am

Kissé ugyan rövidke, de minden megvan benne, így csak elfogadni tudlak. Jó játékot nálunk!

Anthonyn
Vissza az elejére Go down
 
Raymond Freegard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: