Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola

Mágia, misztikum, kalandok és rejtély... Lépj be a világunkba, csatlakozz a jó vagy a rossz félhez. Tanulj Wilianbe vagy Azgardba...
 
KezdőlapElizabeth Redway EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Napi Katt

FRPG Top Sites - Magyarország
Staff Team

Alex Wilfred

Anthonyn Dolohov

Seamus Finnigan

Draco Malfoy
Wilian Chat

Legutóbbi témák
» Midnight Tales
Elizabeth Redway EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:00 am by Vendég

» Szörnyek Világa
Elizabeth Redway EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:30 pm by Vendég

» Nightshade-Bane szerepjáték
Elizabeth Redway EmptyKedd Júl. 09, 2013 7:12 pm by Vendég

» Amelia Renaldo
Elizabeth Redway EmptyVas. Jún. 30, 2013 10:45 am by Amelia Renaldo

» Erisbourne
Elizabeth Redway EmptyHétf. Jún. 24, 2013 10:30 pm by Vendég

» A 4 elem harca
Elizabeth Redway EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:27 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Elizabeth Redway EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:21 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Elizabeth Redway EmptyPént. Márc. 29, 2013 2:07 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Elizabeth Redway EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:15 pm by Vendég

Top posters
Seamus Finnigan
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 
Anthonyn Dolohov
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 
Főmesélő
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 
Alex Wilfred
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 
Alex Russo
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 
Rex Hunter
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 
Luthia Solaria
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 
Draco Malfoy
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 
Heaven Bells
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 
Anor Azgard
Elizabeth Redway Vote_lcapElizabeth Redway Voting_barElizabeth Redway Vote_rcap 

 

 Elizabeth Redway

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elizabeth Redway
Famine
Famine
Elizabeth Redway


Hozzászólások száma : 5

Elizabeth Redway Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth Redway   Elizabeth Redway EmptySzomb. Márc. 24, 2012 2:00 am

Elizabeth Redway 2wcpbw6
ELIZABETH BRIDGET REDWAY

Név: Elizabeth Redway
Születési hely, év: 1995, London
Kor: 17
Iskola: Wilian
Ház: Famine
Évfolyam: 2
Származás: Aranyvér
Álláspont: Rossz
Elemi mágia:
Éteri Erők mágiaforma (Uralommágia)
A karakter képes megállapítani, hogy mások milyen varázslatra készülnek, még akkor is, ha nem hallják a varázsszót, képesek egy varázslat hatását semmissé tenni, vagy rövid időre megszüntetni mások (és ezzel) saját mágiáját egy szobában.
Pálca: 14 hüvelyk, pálma, főnixtoll

Elizabeth Redway Elotorikoz

Jellem:
Olyan vagyok, mint a madár. Szerintem ezzel lehet legjobban jellemezni. Nem tudom elkötelezni magamat, mindig mással vagyok, mindig mások a barátaim. Sokak szerint túlságosan kiszámíthatatlan vagyok és egy álnok kígyó. Szerinted is?
Emígy legtöbbször meglehet velem találni a közös hangot, főleg ha az éppen a zene vagy a buli... csak ahhoz kicsit ki kell hogy ismerj. Az meg nem fog könnyen menni, azt hiszem. Még a legjobb barátaim se tudnak úgy kiismerni. A szüleim se ismernek. Ez van.
Az álnok kígyóban mellesleg lehet, hogy van valami, főleg ha rossz napomban kapsz el. Sokan megkérdezték már tőlem, hogy halálfaló vagy? Amire én mindig azt válaszolom, hogy nem... mivel nem is. Sok barátom és egyéb hívott már halálfalónak, de sosem vállaltam el. Nem akarok belekeveredni annyira ezekbe a dolgokba. A különleges képességem ugye az Uralommágia, ezt különösen szeretem használni, plusz ezzel együtt nagyon szeretek mások felett lenni. Mindig a központban akarok lenni.

Kinézet:
160 cm magas vagyok. 40 kg. Hajam fekete, mell alá érő, szemeim pedig tengerkékek. Néha így öltözködök, néha úgy. Egyszer divat szerint egyszer pedig a stílusom szerint .Tetoválásom is van, a testemen több helyen is. Köldökömbe és orromba piercing. Alakom szép, kecses láthatóan nagyon is nőies. Idomok is vannak mindenfelé szépen, a pasik eléggé bomlanak utánam. Nem vagyok szégyenlős, sokszor kihívó ruhákat veszek fel. Kedvenc színem a kék és a piros, de a többit is szeretem.

Elizabeth Redway Elotorikoz

Történet:
Ósziaheló. A nevem Effy, vagy Liza vagy ahogy tetszik. 1995ben születtem, London gazdag negyedében. Na meg egy ikerpár elsőszülöttje ként. Igen, van egy ikertesóm is. Apám a város elnök helyettese, anyám ügyvéd. Sosem volt gondunk pénzügyben. Egy nagy palotában lakunk, ahol már kiskorunkba a tesómmal egy lakosztályunk volt. Rengeteg dolgot megkaptunk, amit a többiek nem. A családban mindenki aranyvérű varázsló, ezért nem kell, hogy mondjam, én mi vagyok. Így legalább nem volt olyan gondom, hogy kiskoromban kiközösítettek azért, mert félvér vagyok vagy esetleg mugli származású. Ugye hogy ugye?
Szóval mágusoviba jártam, utána általános. Már akkor is érdekesek voltunk. A gazdag ikreknek hívtak minket... mondhatjuk, hogy kicsit el voltunk kényeztetve és ez nagyon is meglátszott rajtunk. Igazából sosem érdekelt, hogy ki mit gondol rólam. Aztán mikor eljött az iskolaválasztás ide, a szüleim elküldtek minket a Roxfortba. Mardekárba kerültem, a húgom pedig Griffendéles lett. Akkor tudtam meg, hogy mennyire különbözünk egymástól. Igaz, hogy sok mindent csináltunk együtt meg mindenben együtt voltunk benne, de valahogy mégsem hasonlítottunk egymásra belsőre. Nem sajnáltam annyira a dolgot. Megvoltam a saját társaságommal az első pár évben, aztán mikor meghallottam, hogy több barátom is átmegy egy Wilian nevezetű varázslóiskolába, úgy döntöttem, megpróbálkozom vele. A húgom nem akart velem jönni, így ottmaradt, de szerintem nemsokára ő is átkeveredik a Wilianbe. Anyámék nagy nehezen megengedték, hogy átmenjek a másik varázslóképzőbe. Nem csalódtam. Az iskola nekem jobban tetszett, mint a Roxfort, a társaság is érdekesebb volt. A Famine házba kerültem. Rengeteg emberrel összejöttem, kavartam, szétmentem, összebarátkoztam, eldobtam őket mellőlem. Aztán összebarátkoztam egy csajjal, Cintiával aki belevezetett az élebe sokkal jobban. Ő volt az, akivel együtt csináltattam a tetkóm, a legjobb barátnőmnek is mondhatnám. Rengeteg embert ismertem meg általa, rengeteggel még ma is jóba vagyok. A vizsgáim sikeresek, azért igyekszem tanulni ahogy tudok. Most kezdem a másodikat, Cintóval egy szobában, rengeteg új ismerőssel és új kalanddal.

Elizabeth Redway Elotorikoz

Egyéb: Balettozik, cigarettázik.
Állat: -
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mesélő
Mesélő
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 121

Elizabeth Redway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Redway   Elizabeth Redway EmptySzomb. Márc. 24, 2012 2:16 am

Kedves Elizabeth, foglalj avatart és irány játszani.

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth Redway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: