Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola

Mágia, misztikum, kalandok és rejtély... Lépj be a világunkba, csatlakozz a jó vagy a rossz félhez. Tanulj Wilianbe vagy Azgardba...
 
KezdőlapDaniel Reed EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Napi Katt

FRPG Top Sites - Magyarország
Staff Team

Alex Wilfred

Anthonyn Dolohov

Seamus Finnigan

Draco Malfoy
Wilian Chat

Legutóbbi témák
» Midnight Tales
Daniel Reed EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:00 am by Vendég

» Szörnyek Világa
Daniel Reed EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:30 pm by Vendég

» Nightshade-Bane szerepjáték
Daniel Reed EmptyKedd Júl. 09, 2013 7:12 pm by Vendég

» Amelia Renaldo
Daniel Reed EmptyVas. Jún. 30, 2013 10:45 am by Amelia Renaldo

» Erisbourne
Daniel Reed EmptyHétf. Jún. 24, 2013 10:30 pm by Vendég

» A 4 elem harca
Daniel Reed EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:27 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Daniel Reed EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:21 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Daniel Reed EmptyPént. Márc. 29, 2013 2:07 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Daniel Reed EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:15 pm by Vendég

Top posters
Seamus Finnigan
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 
Anthonyn Dolohov
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 
Főmesélő
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 
Alex Wilfred
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 
Alex Russo
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 
Rex Hunter
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 
Luthia Solaria
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 
Draco Malfoy
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 
Heaven Bells
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 
Anor Azgard
Daniel Reed Vote_lcapDaniel Reed Voting_barDaniel Reed Vote_rcap 

 

 Daniel Reed

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Hozzászólások száma : 10

Daniel Reed Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Reed   Daniel Reed EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 8:28 am

Daniel Reed Gt-bullett3
DANIEL ATTICUS ACTURUS REED

Név: Daniel Reed
Születési hely, év: 1994 február 18. Glasgow, Skócia
Kor: 18
Titulus: Halálfaló – beépült minisztériumi ember
Származás: Aranyvér
Álláspont: Rossz
Elemi mágia:
Védő Hatalom mágiaforma (Védőmágia)
A karakter képes mindentől védő pajzsot vonni maga köré, bár ekkor ő sem támadhat, képes megóvni tárgyakat az idő hatalmától, vagy akár óvó ködöt idézni, amiben nem lát senki.
Pálca: Ébenfa, 11,5 hüvelyk, kígyóméreg maggal… Hajlékony, éjfekete pálca, rajta végig húzódó ősi fehér rúnákkal.
Daniel Reed Elotorikoz

Jellem:
Talán nálam gúnyosabb, és lenézőbb ember nem nagyon létezik… Modortalan, udvariatlan, lenéző, gőgös, fennhéjazó vagyok… Ha meglátlak, rögtön ítélek elsőre, és az első szavam is olyan lesz hozzád, amilyennek látlak. Megsértődsz? Tulajdonképpen nem is érdekel, hiszen csak azokkal vagyok normális, akik a barátaim, és ha te akarsz az lenni, akkor vagy halálfaló kell legyél, vagy jó csaj… Más választásod úgy sem lesz… De ha lenne, akkor tudd hogy hidegvérrel kínozlak meg… Kegyetlen vagyok ám, de rendkívül és még egy cseppnyi gonoszság is szorult belém, tényleg nem sok, de szívesen belevigyorgok a képedbe…

De ha csaj vagy megváltozik a dolog, mert tudok ám rendes lenni, meg kedves is, és még ha be is jössz nekem, akkor nem játszom ám meg magam a kedvességgel… Csak fogadj el így…

Plusz van egy olyan oldalam amit talán nem mindenki láthat, ha nagyon szomorú vagyok az meglátszik rajtam, és akkor depis vagyok, passzív meg szótlan, olyankor még attól is jól esik a kedves szó akit egyébként marhára gyűlölök…

Kinézet:
Kb. 180 centi vagyok, izmos, fehér bőrű, barna hajú és kékszemű egyén… Hajam sokszor változatos formában van, és persze az öltözetem is, bár legtöbbször feketében lehet látni, még nyáron is, mert azért ugye olvadjunk bele az éjszakába még akkor is ha nappal van. Testemet több helyen tetoválások borítják, a hátamon, mellkasomon, karomon, nyakamon… Persze ha olyan a dolog felveszek más ruhát is, de ahhoz már nagyon nyomós indok kell. Egyébként bal alkaromon hegek találhatók, elég szépen, sűrűn egymás után.

Daniel Reed Elotorikoz

Történet:

Hogy ki vagyok én? Hogy hol vagyok? És hogy mi lett belőlem? Nem tudom…
Az a bizonyos kissrác, aki Skóciában született, az egyik téli napon, én voltam, hiszen magam nevén születtem, tudom, ez talán uncsi lehet, de hát ha én vagyok én, akkor ki lehetne más? Szóval Daniel Atticus Acturus Reed néven születtem a Reed kúriában, a fent említett napon. A családom Skócia, de talán egész Anglia egyik legelismertebb halálfaló családja. Amióta csak a család létezik / kb. 750-től/ gonosz varázslók voltak javarészt a családvezetők, de ha ez nem fordult volna elő, akkor a jólelkű családfők is „uralkodtak” a famílián /12-14. század. Aztán újra átvette az irányítást a gonosz, és azóta gonosz mágusok teszik ki a családom nagy részét, akik már régebben is halálfalók, előtte sötét mágusok, meg ilyenek voltak. Apám és anyám is az, meg a húgom is, én meg ugye nem vagyok a kivétel, persze sokáig az voltam. Szóval már születésem után nem sokkal, amikor növekedtem nevelték belém a gőgöt meg az egyéb családi piszkos dolgokat, aminek én makacsul ellenálltam, persze eleinte még felvettem őket, aztán sokáig ellen is álltam, főleg azért, mert nekem nem tetszett ez a sötét varázslósdi… Egyszerűen tényleg nem, és ott lázadtam ahol csak bírtam, mertem, tudtam, mert nekem akkor így volt jó.

Elkerültem a Wilianbe, ahol aztán rádöbbentem, hogy tényleg jól választottam amikor tudatosan kerültem a halálfalónak készülő életet, és nem Azgardba mentem… Itt rengeteg barátra tettem szert, elért a szerelem, aztán egy napon, amikor az ikrek megszöktek, én velük tartottam, mert egy szerelmi csalódás következtében lemondtam mindenféle jóról, ami számomra még elérhető lesz, és úgy döntöttem, beállok a családi sorba, mert az elsőszülött mégis én vagyok, és talán folytatni kéne a családi hagyományt.

Szökésem után Azgardban kezdtem tanulni, majd ott elvégeztem az iskolát, és Halálfaló lettem, most pedig éppen azon vagyok, hogy beépülve a minisztériumba, szállítsam az információt a Leadernek…


Daniel Reed Elotorikoz

Egyéb: Tudok hoppanálni, valamint az animágiát tanulom, bőszen-bően…
Állat: Nincsen.
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Mesélő
Mesélő
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 204

Daniel Reed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Reed   Daniel Reed EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 8:40 am

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Daniel Reed
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian és Azgard Mágusképző Szakiskola :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: